WODZISŁAW ŚLĄSKI. Dzień Wszystkich Świętych - organizacja ruchu

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych, częstszymi wizytami na cmentarzach i zwiększonym ruchem w ich okolicach zachęcamy do zapoznania się z informacjami odnośnie do zmian organizacji ruchu.

 

Przypominamy, że 1 listopada autobusy komunikacji miejskiej Wodzisławia Śląskiego będą kursowały według rozkładu jazdy jak w niedziele i święta.

 

W związku z dużym zainteresowaniem związanym z dojazdem na cmentarz przy ul. Bogumińskiej (1 listopada) informujemy, że autobusy linii A i B będą zajeżdżały na Cmentarz Działki we wszystkich kursach w obu kierunkach.

 

W dniach świątecznych kierowców prosimy o szczególne zwracanie uwagi na znaki drogowe, które w wielu miejscach będą informowały o zmianach organizacji ruchu. Należy ponadto pamiętać o bezwzględnym stosowaniu się do poleceń policjantów kierujących ruchem ręcznie.

 

Jak co roku, Powiatowy Zarząd Dróg w związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych i Zadusznym (1 i 2 listopada) podał informację o zmianach organizacji ruchu w rejonie cmentarzy na terenie powiatu wodzisławskiego.

 

Wodzisław Śląski:

 

  • ul. Jodłowa - na całej długości zakazy zatrzymywania,

  • ul. Bogumińska cmentarz komunalny - ruch jednokierunkowy od ul. Bogumińskiej do ul. Skrzyszowskiej,

  • ul. Marii Skłodowskiej-Curie - dwustronny zakaz zatrzymywania, ruch jednokierunkowy od ul. Bolesława Chrobrego (w rejonie kościoła).

 

Źródło: UM w Wodzisławiu Śląskim

 

 

 

WODZISŁAW ŚLĄSKI. Dzień Wszystkich Świętych - organizacja ruchu
27/10/21