Amator białych zębów zatrzymany!

Na prawie 1000 złotych strat, 38-latek naraził dwie placówki handlowe na Bielanach. Mężczyzna ze sklepów przy ulicy Kasprowicza zabrał 4 szczoteczki elektryczne.

 

Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Mężczyzna został zatrzymany przez bielańskich dzielnicowych. 38-latek na najbliższe 4 miesiące trafił za kratki.

 

Dzielnicowi z Bielan zatrzymali mężczyznę, który w dwóch sklepach przy ulicy Kasprowicza pojawił się kilka razy. W ostatnim czasie mężczyzna wyniósł 4 szczoteczki elektryczne nie płacąc za nie, a tym samym naraził sklepy na straty w wysokości prawie 1000 złotych.

 

Kradzieże zostały zarejestrowane przez monitoringi zainstalowane w sklepie. Właściciele sklepu zgłosili fakt kradzieży na policji. Gdy dzielnicowi przejrzeli zapisy z monitoringów nie mieli żadnych wątpliwości kim jest mężczyzna, który nie zapłacił za towar. Zatrzymanie go było tylko kwestią czasu.

 

Policjanci kilka dni temu zatrzymali 38-latka. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów za kradzież mienia.

 

Ponadto mężczyzna był poszukiwany przez śródmiejski sąd w celu doprowadzenia go do najbliższego zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności w wymiarze 4 miesięcy, za przestępstwo narkotykowe.

 

Teraz 38-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

podinsp. Elwira Kozłowska

 

Źródło: KSP

 

 

 

Amator białych zębów zatrzymany!
26/10/21